30 червня 2017 р. відбулися урочистості з нагоди випуску НФаУ – 2017

30 червня 2017 р. відбулися урочистості з нагоди випуску НФаУ – 2017У Національному фармацевтичному університеті відбувся урочистий вечір із нагоди випуску студентів. Традиційно свято пройшло у Харківському національному академічному театрі опери та балету імені М.В. Лисенка.

Хедлайнерів заходу привітав ректор НФаУ В.П. Черних. «Науково-педагогічний колектив Національного фармацевтичного університету щасливий з того, що сьогодні ми випускаємо кваліфікованих фахівців для фармації, – сказав ректор. – Нехай ті знання і вміння, які дав вам наш університет, стануть основою для щасливої професійної долі. Бажаю кожному з вас, шановні випускники, здоров`я, звершень, добробуту. Ставте високі цілі і досягайте їх!».

https://academia.in.ua/content/30-червня-2017-р-відбулися-урочистості-з-нагоди-випуску-нфау-–-2017

30 червня 2017 р. відбулися урочистості з нагоди випуску НФаУ – 2017

30 червня 2017 р. відбулися урочистості з нагоди випуску НФаУ – 2017Поздоровив випускників почесний гість свята – заступник голови Харківської облдержадміністрації М.Є. Черняк. Передавши вітання від голови Харківської облдержадміністрації Ю.О. Світличної, він побажав випускникам здоров`я та професійних звершень, а науково-педагогічному колективові – натхнення та творчих здобутків.

Вітальні слова на адресу випускників прозвучали від деканів та викладачів університету. Свято продовжив концерт за участю творчих колективів культурного центру НФаУ.

Завершилися урочистості вручення дипломів. 719 фахівців фармації, у тому числі понад 160 іноземців із 23 держав світу, отримали диплом про вищу освіту із рук ректора НФаУ В.П. Черних.

Cum Deo, випускники!

30 червня 2017 р. відбулися урочистості з нагоди випуску НФаУ – 2017

Олена Яковлєва

(вперше опубліковано на сайті НФаУ)

Нові матеріали

Заняття у групі продовженого дня «Правила поведінки під час прогулянки»
Кабмін затвердив Державний стандарт початкової освіти
Конспект уроку на тему: Узагальнення вивченого з теми «Прислівник»
Конспект уроку на тему: «Кров і кровообіг»
Донбаський виш відмовив жительці Рівного у безплатному підтвердженні знання української мови
Найгірша ситуація з доступом шкіл до інтернету в Одеській, Івано-Франківській і Тернопільській областях
Що необхідно для отримання податкової знижки, якщо авто переобладнали на газ?
МОЗ України відсторонює від виконання обов'язків ректора Національний медичний університет імені О.О. Богомольця Амосову К.М.
Оприлюднено підсумки реєстрації на пробне ЗНО-2018
Всеукраїнська олімпіада Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка для професійної орієнтації вступників 2018 р.

Популярний ВНЗ