5 шкіл Київської та Сумської області виграли 310 тисяч гривень на закупівлю обладнання для STEM-лабораторій

5 шкіл Київської та Сумської області виграли 310 тисяч гривень на закупівлю обладнання для STEM-лабораторій. Фото 1

13 червня 2018 року відбулося нагородження шкіл-фіналістів, що брали участь у програмі «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів», започаткованої Mondelēz International Foundation. Програма реалізується в Україні Центром «Розвиток КСВ» за підтримки Міністерства молоді та спорту України та Інституту модернізації змісту освіти. Її мета – популяризація здорового способу життя та виховання корисних звичок серед школярів.

Активності дітей та учительського колективу з понад 70 шкільних закладів Київської та Сумської областей були оцінені конкурсною комісією у складі: представників Міністерства молоді та спорту, Міністерства освіти і науки, Національного Олімпійського Комітету, Інституту модернізації змісту освіти та ведучої програми «Зважені та щасливі» телеканалу СТБ Мирослави Ульяніної.

В рамках фінальної події свої звіти представили 36 шкіл, у фінал пройшли десять найактивніших, які мали змогу боротися за грошові гранти. Для учасників фіналу пройшли майстер-класи від зірок спорту – Наталії Добринської та Іллі Кваші, і фахівця з медитації Гліба Ходоровського.

За результатами оцінювання переможцями стали:

  • 1 місце та грант у 130 000 грн одержала гімназія «Консул», м. Київ
  • 2 місце та 90 000 грн отримала гімназія №107 «Вве», м. Київ
  • 3 місце та 40 000 грн виборола Ірпінська ЗОШ №13, Київська область

Призовий фонд буде інвестований у закупівлю обладнання для STEM-лабораторій у школах (STEM: S-science, T-technology, E-engineering, M-mathematics).

«Неймовірні ініціативи, надзвичайна енергія, унікальні вчителі, школярі і батьки, які заряджають, надихають і щодня доводять, що зміни починаються з нас самих. Результати пілотного проекту Healthy Schools справді вражають: 73 школи, 16 тис. дітей, вчителів, батьків, які долучилися, 5 шкіл, які одержали гранти, і 36 переможців, тому що кожна школа у фіналі – справжній переможець і драйвер таких потрібних і важливих для нашої країни змін», – поділилася своїми враженнями від проекту менеджер з комунікацій, Україна та Євразія Mondelēz International Юлія Малько. 

«Якщо спочатку мотивацією для реєстрації шкіл у програмі був грошовий приз, то у процесі реалізації активностей учасникам вже самим було цікаво знаходити креативні рішення: вони готували здорові сніданки для мам на День матері, насолоджувались фруктовими й овочевими тижнями, проводили фестивалі танців спільно з батьками, вчителі й учні ставали в планку на заняттях і саджали разом дерева. Можемо сміливо сказати, шо програма «Healthy Schools» вже перетворилася у цілий рух, завдяки якому бути здоровим стало ще модніше», – коментує керівниця Центру «Розвиток КСВ» Марина Саприкіна.

Учасники церемонії могли голосувати за школи, презентації яких їм сподобалися найбільше. Приз глядацьких симпатій отримала Сумська школа №27, а спеціальний приз від журі виграла Конотопська школа №11. Обидва заклади отримали гранти у розмірі 25 000 грн на обладнання STEM.

Також Ірпінська ЗОШ №13, яка реалізувала проект з підвищення якості питної води, отримала спеціальний приз від Асоціації виробників мінеральних та питних вод України – сертифікат на місячний запас води.

З вересня програма стартуватиме по всій Україні, щоб заохотити якомога більше дітей до здорового способу життя та зробити проект національним рухом.

Довідка про програму «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів»

«Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» – унікальна соціальна програма, яка реалізується Центром «Розвиток КСВ» за підтримки Mondelēz International Foundation. Програма має на меті сприяти розвитку здорового харчування, фізичних активностей та свідомого ставлення до власного здоров’я у понад 500 школах, залучивши 17 500 дітей по всій Україні протягом трьох років. Програми Mondelēz International Foundation впроваджені цього року у 10 країнах світу.

В Україні пілотний проект Центру «Розвиток КСВ» за сприяння Mondelēz International Foundation стартував у квітні в Київській та Сумській областях за підтримки Міністерства молоді та спорту України. Інформаційним партнером виступив Інститут модернізації змісту освіти МОН України. Заявки подали 73 школи, з них активно беруть участь 36 шкіл. Школи щотижня надсилали звіт про впровадження у себе програми «Healthy Schools». В рамках Програми в Україні розроблено рекомендації для шкіл щодо реалізації активностей для покращення фізичного здоров’я, харчування дітей та дизайну шкіл. З вересня 2018 року у Програмі зможуть реєструватися школи всієї України.

«Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» / Фото 2

«Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» / Фото 3

«Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» / Фото 4

«Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» / Фото 5

«Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» / Фото 6

«Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» / Фото 7

 

Нові матеріали

Для вчителів підготували 16 навчальних модулів з формування громадянської компетентності
Особливості нарахування доплат та надбавок науково-педагогічним працівникам
Для повноцінної роботи ДСЯО у 2019 р. необхідно 126 млн грн
Територія вільних людей, або Як тернопільський фестиваль "Файне місто" став найяскравішою музичною платформою країни
Понад 100 тисяч людей пройшли онлайн-курс для вчителів початкової школи
МОН України просить учнів завчасно оформити ID-картки для реєстрації на ЗНО та вступу до вишів
Вдвічі більше українських ЗВО отримають безкоштовний доступ до баз Scopus та Web of Science
Конспект уроку на тему: «Сотня. Усна та письмова нумерація чисел у межах 1000». Самостійна робота
Невикористана щорічна відпустка = грошова компенсація
МОН перевірить, як використовують 46,8 мільйона гривень на кабінети української мови для шкіл національних меншин

Популярний ВНЗ

Тернопільський національний педагогічний університет ім.В.Гнатюка

Буяк Богдан БогдановичРектор університету
доктор філософських наук,
професор Буяк Богдан Богданович