ТНПУ ім. В. Гнатюка презентував оригінальний формат проведення фестивалю професій

«Гостини в ТНПУ» – під такою назвою в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка провели Фестиваль професій, на які завітали учні, їхні друзі, батьки, педагоги з Тернопільської та Львівської областей.

 

ТНПУ ім. В. Гнатюка – посідає друге місце в рейтингу педагогічних вишів України, другий в Україні по кількістю місць держзамовлення, тут на десяти факультетах пропонують конкурентоспроможні педагогічні та непедагогічні спеціальності, діють центри довузівської підготовки і післядипломної освіти, а провідним принципом є студентоцентризм. Це прогресивний, сучасний університет з багатими традиціями та цікавою історією, де діє Студентський Уряд, колектив працює за «Кодексом Честі». 

Креативна і цікава  програма сподобалась усім, адже гостям в університеті запропонували  нові, яскраві і незабутні форми спілкування. На території комфортного і затишного студмістечка облаштували чисельні тематичні локації, де охочим яскраво і незабутньо презентували найрізноманітніші спеціальності викладачі та студенти, а це відомі науковці та педагоги, поети та письменники, артисти, конструктори, художники, співаки, історики, мандрівники, експериментатори і дослідники, спортсмени і тренери. 

Тепло привітав гостей ректор ТНПУ ім. В. Гнатюка професор Богдан Богданович Буяк . Усі захоплено спостерігали за історичною реконструкцією прийомів козацького бою, показовими виступами спортсменів факультету фізичного виховання, оплесками дякували музикантам, акторам та виконавцям факультету мистецтв.

ТНПУ ім. В. Гнатюка – лідер гуманітарної освіти в Україні, провідний виш у галузі навчання іноземних мов, але у виші широко представлені також і технічні, і  природничі, і спортивні напрямки. Чималий інтерес викликала демонстрація роботів, сконструйованих на фізико-математичному факультеті, виставка виробів інженерно-педагогічного факультету.

Є в університеті й нові, унікальні для нашого краю спеціальності – аналітик  суспільних процесів (історичний факультет), спеціаліст із захисту рослин (хіміко-біологічний факультет).

Гості, від малого до великого,  стали активними учасниками дійства: задавали багато питань, спостерігали за дослідами та механізмами, знайомилися з  техніками виконання масажу, пробували сили у спортивних залах, куштували фіточаї, цікавились секретами психологічної рівноваги та журналістських розслідувань.

А ще перевіряли власні знання англійської, німецької, французької мови на факультеті іноземних мов,  зазирали в палатки географічного факультету, цікавились майстерними рукотворами факультету педагогіки і психології, куштували фіточай від студентів хіміко-біологічного факультету. Кожен відчував себе членом нашої університетської спільноти, гостини в ТНПУ ім. В. Гнатюка проходили в святковій, щирій, приязній атмосфері. 

Учні випускних класів отримали іменні спеціальні сертифікати, які під час вступної кампанії при обранні нашого університету в якості першого пріоритетного стануть у нагоді абітурієнтам, а найактивнішим учасникам Фестивалю професій вручили спеціальні подарунки.

Попереду у випускників - найважливіший життєвий вибір, але багато юнаків і дівчат вже вибрали ТНПУ ім.В.Гнатюка місцем подальшого навчання. Тож нехай усім пощастить на ЗНО! Університет щиро бажає усім успіхів і радо прийме в лави студентського братства нове поповнення.
ТНПУ ім. В. Гнатюка - університет, у якому збуваються мрії!

Людмила Юрчак
 

ТНПУ ім. В. Гнатюка презентував оригінальний формат проведення фестивалю професій

ТНПУ ім. В. Гнатюка презентував оригінальний формат проведення фестивалю професій

Локація фізико-математичного факультету ТНПУ ім. В. Гнатюка

ТНПУ ім. В. Гнатюка презентував оригінальний формат проведення фестивалю професій

Студенти і викладачі факультету мистецтв ТНПУ ім. В. Гнатюка

Міми від студентів факультету мистецтв ТНПУ ім. В. Гнатюка

Студенти історичного факультету ТНПУ ім. В. Гнатюка

Історична реконструкція від студентів-істориків ТНПУ ім. В. Гнатюка

Майстер-клас від студентів факультету фізичного виховання ТНПУ ім. В. Гнатюка

ТНПУ ім. В. Гнатюка презентував оригінальний формат проведення фестивалю професій

Фізико-математичний факультет ТНПУ ім. В. Гнатюка

 

Нові матеріали

Затверджено професійний стандарт вчителя початкових класів
Як влаштувати дитину у садочок
Чим дивували китайці, що знають про Україну та яка насправді освіта й зарплата в Китаї: доцент тернопільського педагогічного університету про найцікавіше
Вступна-2018: ТОП-10 спеціальностей з найбільшим прохідним балом
Лише два із 17 педагогічних університетів України можуть похвалитися високими балами своїх вступників
Майже 59 тисяч вступників вже отримали рекомендації на бюджетні місця, - МОН
1 серпня в електронних кабінетах вступників буде розміщено рекомендацію на бюджет
5 ключових змін позашкільної освіти – від створення нової моделі фінансування до модернізації змісту, - МОН
З-під вінця на іспит: у тернопільському педагогічному університеті абітурієнтка складала вступний іспит у день свого весілля
До 31 серпня вступники на бакалавра заочної форми зможуть зареєструвати електронні кабінети

Популярний ВНЗ

Тернопільський національний педагогічний університет ім.В.Гнатюка

Буяк Богдан БогдановичРектор університету
доктор філософських наук,
професор Буяк Богдан Богданович