Екологічний  проект на тему «Токсини в побути чи що вбиває українців»

Тип матеріалу: 
Предмет: 

Пилявський Дмитро, учень 11 класу   Білицької ЗОШ І-ІІІ ст.№9  Добропільської міської ради Автор: Пилявський Дмитро,
учень 11 класу  
Білицької ЗОШ І-ІІІ ст.№9
 Добропільської міської ради 

 

Керівник: Гуманська Наталія,
вчитель Білицької ЗОШ І-ІІІ ст.№9
 Добропільської міської ради 

 

Наукова новизна: з точки зору новизни можна сказати, що в цієї роботі я здобув для себе тип нового знання, шляхом проведення моніторингу, вперше провів екологічний аудит ум.Білицьке, виявив да дослідив закономірності впливу токсинів на здоров’я та життя людини теоретичним шляхом,  проведено різноаспектний і комплексний аналіз із точки зору отриманих результатів, інформація, приведена в роботі, конкретизує існуючі відомості, розширює та доповнює. Оцінкою нових результатів є їх розгорнутий і чіткий виклад. Проведена системзація даних.  
 
Практичне значення: Моніторинг стану екологічної ситуації – важлива діяльність особливо в наш час, коли природа голосно кричить SOS. Девізом цієї праці може стати медичний девіз: «Не нашкодь». Цією працею я намагаюсь привернути увагу до критичного стану середовища та здоров’я людей в м.Білицьке Добропільського р-ну.  

Завантажити

До публікації на сайті Освітнього порталу "Академія" приймаються нові авторські конспекти уроків; методичні розробки; сценарії виховних заходів; зразки шкільних творів та переказів, які відповідають новій навчальній програмі.

Популярний ВНЗ

Київський національний університет ім. Т. Шевченка

Ректор університету 
Губерський
Леонід Васильович -