Екологічний  проект на тему «Токсини в побути чи що вбиває українців»

Тип матеріалу: 
Предмет: 

Пилявський Дмитро, учень 11 класу   Білицької ЗОШ І-ІІІ ст.№9  Добропільської міської ради Автор: Пилявський Дмитро,
учень 11 класу  
Білицької ЗОШ І-ІІІ ст.№9
 Добропільської міської ради 

 

Керівник: Гуманська Наталія,
вчитель Білицької ЗОШ І-ІІІ ст.№9
 Добропільської міської ради 

 

Наукова новизна: з точки зору новизни можна сказати, що в цієї роботі я здобув для себе тип нового знання, шляхом проведення моніторингу, вперше провів екологічний аудит ум.Білицьке, виявив да дослідив закономірності впливу токсинів на здоров’я та життя людини теоретичним шляхом,  проведено різноаспектний і комплексний аналіз із точки зору отриманих результатів, інформація, приведена в роботі, конкретизує існуючі відомості, розширює та доповнює. Оцінкою нових результатів є їх розгорнутий і чіткий виклад. Проведена системзація даних.  
 
Практичне значення: Моніторинг стану екологічної ситуації – важлива діяльність особливо в наш час, коли природа голосно кричить SOS. Девізом цієї праці може стати медичний девіз: «Не нашкодь». Цією працею я намагаюсь привернути увагу до критичного стану середовища та здоров’я людей в м.Білицьке Добропільського р-ну.  

Завантажити

До публікації на сайті Освітнього порталу "Академія" приймаються нові авторські конспекти уроків; методичні розробки; сценарії виховних заходів; зразки шкільних творів та переказів, які відповідають новій навчальній програмі.

Нові матеріали

Методична розробка уроку за професійним спрямуванням «Bakery products and Confectionery»
Методична розробка "Компаративний аналіз на уроках зарубіжної літератури як  засіб  розвитку полікультурної компетенції учнів"
Методична розробка "Можливості використання електронних презентацій PowerPoint для характеристики напрямів і стилів світової літератури"
"Навчаючись на філфаці, я зрозуміла, що слухати аудіокнигу в маршрутці приємніше, ніж музику", - Ірина Павко про навчання в ТНПУ ім.В.Гнатюка
Інтегроване заняття з ознайомлення з довкіллям, мовленнєвого розвитку, художньої літератури та образотворчої діяльності на тему "Усе моє, все зветься Україна"
Сценарій розваги з патріотичного виховання фізкультурно-музичного напрямку на тему "Козацькі забави"
Методи і форми роботи з розвитку творчих можливостей студентів на занятті з української літератури. Методична робота за творчістю Лесі Українки
Проект Закону "Про повну загальну середню освіту" вже на розгляді у ВР України: яких новацій чекати найближчим часом?
"За рік навчання я переконалася, що ТНПУ – університет високого рівня", - Тетяна Базилевська
Конспект уроку на тему: «Ефективне спілкування». Презентація

Популярний ВНЗ

Національний фармацевтичний університет у м.Харкові

ФАРМАЦІЯ СЬОГОДЕННЯ – ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПЕРЕД МАЙБУТНІМ
Ректор університету
Черних В. П. Черних
Валентин Петрович –