Одеська національна морська академія
Опубліковано Раківська пн, 09/15/2014 - 12:00

Що старшою стає людина, то все більше її починає турбувати розмір пенсії, яку вона буде отримувати в старості. Постійні розмови про пенсійну реформу в Україні та мізерні пенсії в більшості пенсіонерів теж не додають оптимізму.
Мінімальний страховий або пенсійний стаж для отримання пенсії в Україні зараз становить 25 років й поступово буде збільшуватися. Часто змінюване місце роботи, регулярні поїздки на закордонні заробітки теж вносять свій хаос у підрахунок пенсійного стажу.
Щоб майбутні пенсіонери краще орієнтувалися в розмірі свого пенсійного стажу, Пенсійним фондонм України було створено онлайн-сервіс "Портал електронних послуг". Завдяки цьому сервісу ми можемо перевірити свій пенсійний стаж не виходячи з дому. Для доступу до бази даних Пенсійного фонду необхідно отримати електронний цифровий підпис. Таку можливість надає для своїх клієнтів ряд великих банків.
Спробуємо отримати електронний цифровий підпис (ключ) Приватбанку. Для цього переходимо на сайт Акредитованого центру сертифікації ключів Приватбанку https://acsk.privatbank.ua/
Обираємо онлайн-сервіси. Як бачимо з тарифів Приватбанку, виготовлення електронного цифрового ключа є безкоштовним для клієнтів банку.
Нас цікавить опція "Отримати сертифікат".
Авторизуємося на сервісі за принципом Приват24.
Для безпечної роботи сервісу необхідно встановити CryptoPlugin.
Перевіряємо свої актуальні дані для отримання Сертифіката.
Сам електронний цифровий ключ (сертифікат) являє собою файл, який ми зберігаємо на комп`ютері або флешці. Система просить вказати місце, куди його буде збережено.
Ще раз підтверджуємо свою особу за допомогою смс, що приходить на наш фінансовий номер.
Тепер у нас є Сертифікат або електронний цифровий ключ (підпис), необхдіний для доступу до багатьох онлайн-сервісів.
Переходимо до Порталу Пенсійного фонду України https://portal.pfu.gov.ua/
Авторизуємося за допомогою нашого ключа на Порталі.
Тепер ми можемо перевірити свій страховий або пенсійний стаж.
На жаль, Портал Пенсійного фонду дозволяє перевірити відомості лише з 2004 р. А для внесення інформації за попередні роки слід відвідати Пенсійний фонд.
Але і це дає можливість зорієнтуватися, скільки стажу ви вже маєте і чи є роки, які вам не зарахували :)
Володимир Брославський
Правила сайту:
Освітній портал "Академія": новини освіти, база даних ВНЗ, онлайн-курси для підготовки до ЗНО, база репетиторів, бібліотека підручників, зразки творів медалістів.
Theme Originally Created by Devsaran