Конспект заняття на тему: «Кристалічні і аморфні тіла. Види деформації. Теплове розширення тіл. Значення теплового розширення тіл у природі та техніці». Презентація

Предмет: 
Навчальний рівень: 

Кузьменок Тетяна Сергіївна, викладач фізики та астрономії Автотранспортного коледжу  Державного вищого навчального закладу  «Криворізький Національний Університет»Кузьменок Тетяна Сергіївна,
викладач фізики та астрономії
Автотранспортного коледжу
Державного вищого навчального закладу
«Криворізький Національний Університет»

Конспект заняття з фізики для студентів 1 року навчання навчальних закладів І - ІІ рівня акредитації (може бути використано як конспект уроку з фізики для учнів 10-тих класів загальноосвітніх шкіл)

Мета заняття: Навчальна: надати відомості про механічні та теплові властивості твердих тіл, типи кристалічних структур, поняття про аморфні тіла та види деформації твердих тіл;

Розвиваюча: розвивати фізичний стиль мислення, навики самостійної роботи студентів, вміння висловлювати свою точку зору, аналізувати та узагальнювати отриманні знання;

Виховна: виховувати всебічно розвинуту особистість, формувати науковий світогляд.

Вид заняття: вивчення нового матеріалу

Обладнання: мультимедійне забезпечення, гума, модель для демонстрації твердого тіла у вигляді ряду паралельних пластин, кристали.

Міжпредметні зв’язки: хімія, геометрія, матеріалознавство.

Завантажити конспект уроку

Завантажити презентацію до уроку

Презентація до уроку «Кристалічні і аморфні тіла. Види деформації. Теплове розширення тіл. Значення теплового розширення тіл у природі та техніці»

Презентація до уроку «Кристалічні і аморфні тіла. Види деформації. Теплове розширення тіл. Значення теплового розширення тіл у природі та техніці»

Презентація до уроку «Кристалічні і аморфні тіла. Види деформації. Теплове розширення тіл. Значення теплового розширення тіл у природі та техніці»

До публікації на сайті Освітнього порталу "Академія" приймаються нові авторські конспекти уроків; методичні розробки; сценарії виховних заходів; зразки шкільних творів та переказів, які відповідають новій навчальній програмі.

Нові матеріали

Методична розробка уроку за професійним спрямуванням «Bakery products and Confectionery»
Методична розробка "Компаративний аналіз на уроках зарубіжної літератури як  засіб  розвитку полікультурної компетенції учнів"
Методична розробка "Можливості використання електронних презентацій PowerPoint для характеристики напрямів і стилів світової літератури"
"Навчаючись на філфаці, я зрозуміла, що слухати аудіокнигу в маршрутці приємніше, ніж музику", - Ірина Павко про навчання в ТНПУ ім.В.Гнатюка
Інтегроване заняття з ознайомлення з довкіллям, мовленнєвого розвитку, художньої літератури та образотворчої діяльності на тему "Усе моє, все зветься Україна"
Сценарій розваги з патріотичного виховання фізкультурно-музичного напрямку на тему "Козацькі забави"
Методи і форми роботи з розвитку творчих можливостей студентів на занятті з української літератури. Методична робота за творчістю Лесі Українки
Проект Закону "Про повну загальну середню освіту" вже на розгляді у ВР України: яких новацій чекати найближчим часом?
"За рік навчання я переконалася, що ТНПУ – університет високого рівня", - Тетяна Базилевська
Конспект уроку на тему: «Ефективне спілкування». Презентація

Популярний ВНЗ

Національний фармацевтичний університет у м.Харкові

ФАРМАЦІЯ СЬОГОДЕННЯ – ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПЕРЕД МАЙБУТНІМ
Ректор університету
Черних В. П. Черних
Валентин Петрович –