МОН перевірить, як використовують 46,8 мільйона гривень на кабінети української мови для шкіл національних меншин

МОН перевірить, як використовують 46,8 мільйона гривень на кабінети української мови для шкіл національних меншинМіністерство освіти і науки перевірить, як використовують 46,8 мільйона гривень субвенції на кабінети української мови для шкіл національних меншин.

Про це повідомили на сайті МОН.

Як зазначено у повідомленні, найбільше коштів направлено Закарпатській (8,7 мільйона гривень), Чернівецькій (8,9 мільйона гривень) та Одеській (5,8 мільйона гривень) областям. Кошти надійшли на місця ще в квітні – поки використано 80%.

“Нас хвилює 2 питання. По-перше, що в листопаді ще є залишок субвенції, але ми розуміємо, що це пов’язано з низькою управлінською спроможністю певних громад.

А, по-друге, ми переживаємо, щоб нам не просто звітували, що кошти використані, а щоб вони були витрачені саме на те, що потрібно вчителю для покращення якості навчання. І для цього ми здійснюватимемо спеціальний моніторинг. Зокрема, це питання порушуватиметься на найближчій нараді з керівниками обласних органів управління освітою 8 листопада”, – сказав заступник міністерки освіти і науки Павло Хобзей.

Він також повідомив, що вже надруковані та доставлені двомовні термінологічні словники з польської, румунської, угорської та інших мов. Загальний наклад становить близько 77 тисяч примірників.

Нова українська школа

Популярний ВНЗ

Національний фармацевтичний університет у м.Харкові

ФАРМАЦІЯ СЬОГОДЕННЯ – ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПЕРЕД МАЙБУТНІМ
Ректор університету
Черних В. П. Черних
Валентин Петрович –