Науково-популярна стаття «Безкоштовні онлайн-сервіси для вивчення іноземних мов»

Тип матеріалу: 

Федосова Алла Юліївна, заступник директора з виховної роботи, викладач першої категорії дисципліни «Іноземна мова» Маріупольского коледжу ДВНЗ «ПДТУ»Федосова Алла Юліївна,
заступник директора з виховної роботи,
викладач першої категорії дисципліни «Іноземна мова»

Маріупольского коледжу ДВНЗ «ПДТУ»

Сучасний інтернет вже давно вийшов за рамки розваг і спілкування. Користувачі, які усвідомили це, вже не перший день отримують користь від часу, проведеного у всесвітній павутині. Чимало людей працює там, але перш, ніж почати заробляти в глобальній мережі, потрібно задуматися про самоосвіту. Одним з найважливіших пунктів є вивчення іноземних мов. З огляду на різноманіття інформації, це може стати не тільки приємним доповненням в спілкуванні з іноземними громадянами, а й переймання досвіду інших країн і народів, не чекаючи перекладу матеріалів на українську мову. Про основні сайти, що дозволяють безкоштовно вивчати найбільш поширені іноземні мови, і піде сьогодні мова.

Немає жодної таємниці, що найбільш популярна  мова в світі в наші  дні - англійська. І це не дивно, адже основна частина індустрії розваг представлена ​​саме англійською мовою. Та й в сфері технологій вона безсумнівний лідер. І ось кілька інтернет ресурсів, що надають можливість вчити мову безкоштовно:

- lingualeo - мабуть, найбільш простий і приємний сервіс, що допомагає максимально цікаво вивчити англійську мову. На ньому доступні величезні англомовні бібліотеки музики, кліпів, фільмів та серіалів. Причому до кожного файлу додається скрипт, що дозволяє ознайомитися з перекладом будь-якого слова, навівши на нього курсор миші!

- gooddy.net - портал для «чайників». Відмінно підійде тим, хто раніше ніяк не взаємодіяв з англійською мовою. Тут вас навчать всім азам, починаючи з пояснення як читати і вимовляти, і закінчуючи перекладом текстів. А приємним доповненням послужить колекція англомовних фільмів, доступ до яких абсолютно безкоштовний.

- engv.ru - підійде людям, які віддають перевагу сприйняттю інформації через відеоролики. Всі уроки викладені доступним чином, що допомагає не тільки практикувати мову, а й непогано запам'ятовувати вивчене.

- enpuz.ru - сервіс, який робить акцент на аудіозаписах. Це дозволяє значно краще розібратися в фонетичних і лексичних особливостях мови. Природно, граматика тут знаходиться в не меншому пріоритеті.

- engblog.ru - сайт, що пропонує доволі таки велику кількість уроків для комфортного вивчення англійської. У плані підходу до навчання він виконаний в традиційному стилі, в якому присутні як граматика, тексти та курси, так і екзаменаційні білети.

Іспанська мова - третя мова за поширеністю в світі. Колись, в наших країнах вона була відома в значній мірі завдяки латиноамериканським серіалам. Але й на теперішній день, в порівнянні з іншими мовами, сайти іспанською мовою займають далеко не останнє місце. Найбільш популярні сайти для вивчення іспанської мови:

- studyspanish.ru -  це сайт, спрямований на вивчення іспанської мови. Тут можна не тільки навчитися іспанської мови та підтягнути свої знання в її граматиці, але і поспілкуватися зі своїми «колегами» по даному захопленню, що поширить ваш досвід у вивчені цієї мови.

- cuaderno.ru - по праву можна назвати підручником з іспанської мови. Він містить в собі величезну кількість вправ і навчальних матеріалів для навчання.

Якщо ж ви вивчаєте іспанську, і при цьому непогано знаєте англійську, то вам однозначно варто ознайомитися з інтерактивним фільмом від британської компанії BBC, який знаходиться на їх офіційному сайті.

Для тих хто хочете познайомитися з французькою - мова самої романтичної країни, знання якої в царські часи вважалося обов'язковим для аристократів, то варто звернути увагу на ці сервіси:

- bonjourdefrance.com - сайт, який дозволить не тільки розпочати вивчати мову, а й поглибити свої знання з французької, адже завдання, які представлені на цьому сайті абсолютно різного рівня складності. Цей сайт, було створено носіями французької мови, тому багато аспектів та нюансів, які висвітлені на цьому сайті, дають значну перевагу перед іншими сайтами подібної тематики.

- lessons.studyfrench.ru - сервіс, акцент в якому зроблений, в першу чергу, на лексику, фонетику і граматику мови, що вивчається.

- epistima.ucoz.ru/forum/15-116-1 - досить «ламповий» сайт, що знаходиться на безкоштовній платформі та являє собою, в першу чергу, класичний форум, що дозволяє вивчати французьку в невимушеній дружній атмосфері.

Ви вирішили вивчати німецьку мову, то вам точно варто відвідати наступні портали:

- busuu.com - сервіс з досить великою кількістю уроків для вивчення німецької. До того ж, дозволяє спілкуватися з людьми, які теж вивчають цю мову.

- DeutscheWelle - це ЗМІ, а не навчальний сайт. Однак він може бути дуже корисним, через те, що більшість новин озвучується в аудіо форматі, і досить часто вимова диктора подається в повільній манері, щоб слухач, який вивчає мову, зміг розібрати слова та ознайомитися з вимовою.

- grammade.ru/index.php - портал підійде, в першу чергу, для тих, хто тільки-но зібрався вивчати німецьку, бо ухил на ньому робиться саме для початківців.

Зрозуміло, сайтів, створених для навчання іноземним мовам, сьогодні величезна кількість, але нами представлені тільки ті, що дозволяють навчатися безкоштовно і в найбільш доступній формі.

 

До публікації на сайті Освітнього порталу "Академія" приймаються нові авторські конспекти уроків; методичні розробки; сценарії виховних заходів; зразки шкільних творів та переказів, які відповідають новій навчальній програмі.

Популярний ВНЗ