Покрокова інструкція проходження офіційних тестів з правил дорожнього руху

Покрокова інструкція проходження офіційних тестів з правил дорожнього рухуПочатківці на дорозі.. Що ще може бути страшнішим для тих, хто роками за кермом? Адже щодня хтось вперше сідає за кермо автомобіля і, як правило, навіть не усвідомлює, що стає справжньою небезпекою на дорозі.

Як вивчити правила дорожнього руху з легкістю? Та що там вивчити - знати їх та застосовувати на дорозі. Безперечно, скажете, потрібен досвід і крапка. Але ж досвід приходить з роками, а їхати потрібно вже.

Тому, шановні дорожні першачки, опануйте себе і - вперед до знань. З власного досвіду кажу, адже зовсім недавно склала (зауважу, сама!!!) іспити на знання правил дорожнього руху, якщо знаєш правила + трохи практики, то не такий страшний вовк, як його малюють.

Основні рецепти успіху:

1. Автошкола.
2. Самоосвіта і самоперевірка.
3. Практика.

Детальніше зупинюсь на другому пункті. Вчити ПДР є звідки – то правда. Як вибрати те, що потрібно, як не загубитись в навалі онлайн-тестів? Скажу одне: вибирайте офіційні матеріали, шукайте офіційні сайти, бо, як показує досвід, «сайтиків», які заробляють на ваших заходах є багато, проте ці тести, які вони пропонують, часто є застарілими, з помилками та неточностями. Отож ловіть покрокову інструкцію з реєстрації та проходження офіційних тестових завдань.

Покрокова інструкція

1. Заходимо на сайт головного сервісного центру МВС України і шукаємо справа банер з позначкою «Пройти тест ПДР». Тиснемо на нього.

Крок №1

2. Тиснемо на Профіль, щоб авторизуватись чи зареєструватись.

Крок №2

3. Якщо ви вперше проходите тестування, то потрібно тиснути на кнопку «Зареєструватися».

Крок №3

4. Введіть свою електронну пошту, пароль та ім’я. Натисніть на кнопку «Зареєструватися».

Крок №4

5. Заповніть додаткову інформацію: область, місто і ще раз натисніть на кнопку «Зареєструватися».

Крок №5

6. Виберіть категорію та натисніть знак «Ок»

Крок №6

7. Тиснемо на кнопку «Розпочати тестування»

Крок №7

8. Обираємо правильну відповідь. Кількість: 20 питань. Час: 20 хв. Зелений квадратик – правильна відповідь, червоний- хибна.

Крок №8

Крок №8

Бажаємо більше зеленого світла в житті та на дорозі зокрема! Будьте уважні вже відтепер. Виховуйте цю рису характеру в собі вже зараз. Це вам неабияк допоможе в майбутньому на дорозі. Успіху вам, молоді водії.

Раківська Надія

Популярний ВНЗ