Преміювання школярів у тренді: цьогоріч стипендії Президента отримають близько трьохсот учнів

Вже декілька років поспіль випускники Тернопільської області отримують премії за складання ЗНО на 200 балів. Це стало можливим завдяки ГО «Інститут модернізації суспільства».  У травні 2018 року ГО «Інститут модернізації суспільства» зареєструвала електронну петицію  «Про преміювання кращих випускників шкіл Тернопільщини»,  провела масштабну інформаційну кампанію, зібрала необхідну кількість  голосів.  А вже 5 червня 2018 р. Тернопільська обласна рада дала «зелене світло» ідеї, підтримавши її 46 голосами.

 Така мотивація для школярів, насправді, не лише підтримує їх у фінансовому плані, але й є свого роду визнанням, нагородою за їхні старання, працю та наполегливість. Діти усвідомлюють, що їхні знання цінуються у суспільстві.

Традиція преміювання відмінників вийшла за межі Тернопільського регіону на всеукраїнський рівень. Це неабияк тішить. Так,  цьогоріч, за словами Міністра освіти та науки Ганни Новосад, 150 переможців учнівських олімпіад з навчальних предметів і 120 – 3-го етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН впродовж року отримуватимуть стипендії Президента – 2600 грн на місяць.

«Я завжди наголошую на тому, що все, що я маю в житті, я отримала завдяки хорошій освіті. Призове місце на всеукраїнській олімпіаді свого часу дало мені можливість переїхати з маленького містечка і навчатися в Києві в одному з кращих ліцеїв. Зусилля завжди винагороджуються. Я сподіваюсь, що й ваші принесуть вам максимум користі в майбутньому», – розповіла Міністр.

 

Популярний ВНЗ

Тернопільський національний педагогічний університет ім.В.Гнатюка

Буяк Богдан БогдановичРектор університету
доктор філософських наук,
професор Буяк Богдан Богданович