Рекомендації щодо запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції в навчальних закладах - ДУ «Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України»

Рекомендації щодо запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції в навчальних закладах - ДУ «Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України»Вірус SARS-Co V-2 вперше було ідентифіковано у Китаї у січні 2020 року. Сьогодні географія його поширення значна. Оскільки це новий вірус, у населення практично немає імунітету до нього. Це сприяє швидкому поширенню вірусу від людини до людини по всьому світу. Можуть пройти місяці, перш ніж буде розроблена ефективна вакцина. Як відомо, в Україні є один підтверджений  випадок захворювання коронавірусною інфекцією. 

Задля недопущення розповсюдження вірусу в навчальних закладах у період складної епідемічної ситуації Державна установа «Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України»  надіслала  рекомендації для вищих навчальних закладів (додаток 1) та дошкільних та загально-освітніх навчальних закладів (додаток 2) .

Рекомендації для вищих навчальних закладів: Додаток 1 до листа № 1001 від «03» 03. 2020  ДУ «Центр громадського здоров'я МОЗ України»

Рекомендації для дошкільних та загально-освітніх навчальних закладів: Додаток 2 до листа № 1001 від «03» 03. 2020 ДУ «Центр громадського здоров'я МОЗ України»

 Головне - зберігати спокій та дотримуватись чітких рекомендацій! 

 

 

 

Популярний ВНЗ