Стартує ЗНО марафон «Перезавантаження-2020»: приєднуйся і навчайся разом з нами

 ЗНО марафон «Перезавантаження-2020»

До уваги всіх вступників 2020 року!

12 травня стартує спільний проєкт Освітнього порталу «Академія» та Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка «ЗНО марафон «Перезавантаження-2020»». Проєкт покликаний допомогти цьогорічним вступникам узагальнити та добре засвоїти вивчений матеріал, зрозуміти складні нюанси основних навчальних дисциплін, якісно підготуватися до вступних випробувань. Без будь-якої оплати та попередньої реєстрації!

Навчання проходитиме на офіційній сторінці  ТНПУ в «Інстаграм» @tnpu.official щотижня. До вашої уваги програма занять :

Програма ЗНО марафону «Перезавантаження-2020»

 

  1. Українська мова – щовівторка о 15:00
  2. Історії України – щочетверга о 15: 00
  3. Третій предмет - щосуботи о 15: 00. І його ви обиратимете самі кожного тижня , віддавши свій голос на сторінці «Інстаграму» @tnpu.official

Наша команда добре розуміє, що цьогорічна кампанія проведення ЗНО особлива. Учні та батьки вже просто змучились від постійної невизначеності! Відсутність навчання у школах, неможливість відвідувати додаткові очні заняття з підготовки до ЗНО , звісно, позначиться на результатах. Не хвилюйтесь! Ми спробуємо вам допомогти! Від вас потрібно лише бажання вчитися.

Вже у вівторок о 15:00 пройде перше заняття з української мови. Після кожного завдання, на яке ви даєте відповідь, висвітлюватиметься інформація з правильними варіантами та правилами, які ви повинні знати. Ваші відповіді бачитимемо тільки ми ! Такий вид роботи дасть змогу в режимі тестування повторити теоретичний матеріал, допоможе звернути увагу на прогалини в засвоєнні матеріалу – і все  без зайвих хвилювань та напруження!

Чекаємо вас на офіційній сторінці ТНПУ в «Інстаграм» @tnpu.official «Перезавантажуйтесь» і вперед до знань разом з нами!

Оптимізму вам, здоров’я та впевненості в своїх силах! Все буде добре.

 

Популярний ВНЗ