Студенти ТНПУ ім. В. Гнатюка знову стали лауреатами премії канадійського Фонду ім. В. Кузя

Студенти ТНПУ знову стали лауреатами премії канадійського Фонду ім. В. КузяУкраїнська діаспора є важливим чинником державотворчих процесів в Україні на сучасному етапі. Сформована внаслідок відсутності власної державності, вона є справжнім феноменом, адже більшість емігрантів, які покинули нашу державу через різні причини, не втратили духовного зв'язку з Батьківщиною та зберегли українську національну ідентичність.

Яскравим прикладом цього є постать Володимира Кузя, уродженця Тернопільщини, який протягом свого життя активно займався громадсько-політичною діяльністю та особливу увагу приділяв підтримці української молоді. Згодом Володимир Кузь емігрував у Канаду, але всю свою подальшу працю присвятив підтримці всього українського. Після своєї смерті всі свої статки заповів на підтримку українського студентсва - саме так і з'явився Фонд імені Володимира Кузя, який активно співпрацює з Тернопільським національним педагогічним університетом імені Володимира Гнатюка. Розпорядники Фонду Богдан Колос та Віра Маланчій є учнями Володимира Кузя та вже 11 років поспіль відвідують ТНПУ та вручають грошові премії кращим студентам університету, які мають високі досягнення у освітньо-науковій, культурно-мистецькій та громадській діяльності, а також високі спортивні здобутки.

27 травня цього року Віра Маланчій та Богда Колос відвідали ТНПУ та відзначили кращих студентів ТНПУ.

За рішенням Комісії з призначення премій, лауреатами премії Фонду імені Володимира Кузя стали:  

  • Грабар Ліля Романівна – студентка 3 курсу географічного факультету, активний промоутер університету;
  • Лопатнюк Ольга Федорівна – студентка 2 курсу факультету філології і журналістики, активний учасник мистецьких конкурсів, концертних програм тощо.
  • Луковицький Денис Анатолійович – студент 3 курсу історичного факультету, голова студентського наукового товариства історичного факультету.
  • Шилівський Олександр Русланович – студент 3 курсу факультету фізичного виховання, багаторазовий переможець всеукраїнських та міжнародних змагань з легкої атлетики.
  • Кріса Ольга Володимирівна – студентка 3 курсу факультету педагогіки і психології, лауреат Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Дошкільна освіта», активний учасник студентського самоврядування.

Варто зазначити, що відзначення пройшло у дружній атмосфері, студенти радо спілкувались з представниками Фонду ім. В. Кузя. Преміювання студентів ТНПУ вкотре продемонструвало високі здобутки студентів та стало хорошою мотивацією для здобуття наступних вершин.

Нові матеріали

60 354 абітурієнти отримали рекомендації на бюджет. Що робити далі?
Українські виші отримають 100 млн грн на базове фінансування науки
Використання заводських матеріалів в курсовому проектуванні з дисципліни «Планування та організація діяльності підприємства». Методична розробка
Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич обговорила перспективи вищої освіти з тернопільськими педагогами
У МОН визначились з кандидатурою освітнього омбудсмена
За перший тиждень вступної кампанії абітурієнти створили майже 120 000 електронних кабінетів
Документи про середню освіту є дійсними без печатки школи, - роз'яснення МОН
Обсяги державного замовлення на підготовку фахівців у 2019 р.
Автору підручника з історії України рекомендували замінити термін російсько-українська війна на "гражданский конфликт"
Лілію Гриневич не пустили в школу

Популярний ВНЗ

Тернопільський національний педагогічний університет ім.В.Гнатюка

Буяк Богдан БогдановичРектор університету
доктор філософських наук,
професор Буяк Богдан Богданович