"ТНПУ – місце, де ти завжди рідний", - студентка Анастасія Шандригось про навчання в педагогічному університеті в Тернополі

"ТНПУ – місце, де ти завжди рідний", - студентка  Анастасія Шандригось про навчання в педагогічному університеті в ТернополіДва роки навчання у ТНПУ промайнули неначе один день. Це й не дивно, адже з такою святковою і невимушеною атмосферою час проходить зі швидкістю світла.
Мене часто запитують, чому я обрала саме ТНПУ? І хоч це питання, над яким варто подумати, але відповідь біжить швидше думки – за доброзичливість, яка панує у кожній аудиторії. Ще з входу до тебе усміхаються, і це надихає на великі справи.
ТНПУ – місце, де тобі завжди раді і готові допомогти. Доречно згадати перший курс. Пам’ятаю, як ніби це було сьогодні: ті довжелезні коридори, велика кількість людей у потоці, все нове та здається неосяжним. Проте, на допомогу завжди радо приходили викладачі, які направляли на шлях, завжди допомагали та йшли на зустріч.
ТНПУ – місце феєричних подій. Чого лише варте святкування Дня університету: святковий концерт, флешмоб, танці, музика і веселощі. Дякуючи нашому ректорові – професору Богдану Богдановичу Буяку, я вперше опинилась в епіцентрі свята.
ТНПУ – місце, де ти станеш кваліфікованим фахівцем. Саме тут можна отримати дійсно якісну освіту, завдяки якій у майбутньому легко знайти бажану і перспективну роботу. Усі викладачі – справжні професіонали своєї справи. Дякуючи знанням, які передають нам наші наставники, я мала змогу побувати на олімпіаді з української мови. Найбільше приваблює те, що викладачі доступно пояснюють та завжди радо йдуть на допомогу. Також у нашому університеті є можливість паралельно вступати на інший напрям.

"ТНПУ – місце, де ти завжди рідний", - студентка  Анастасія Шандригось про навчання в педагогічному університеті в Тернополі
ТНПУ – місце, де важко нудьгувати. У такому активному студентському вирі просто неможливо бути осторонь. Педагогічний університет дає можливість відвідувати різні заходи, із яких кожен черпає щось цікаве від знайомств із цікавими, талановитими та освіченими людьми. Окремим словом варто відзначити студентський профком нашого ТНПУ, який вчасно надає інформацію щодо навчального процесу та різних заходів.
ТНПУ – місце, де ти завжди рідний. Незважаючи на велику кількість спеціальностей, наш університет – це велика і дружня родина. Важливим є те, що старшокурсники з радістю допомагають, підтримують та дають свої напутні настанови. 
ТНПУ – місце, куди хочеться повертатись.

"ТНПУ – місце, де ти завжди рідний", - студентка  Анастасія Шандригось про навчання в педагогічному університеті в Тернополі

Анастасія Шандригось,
студентка ІІ курсу
факультету філології і журналістики ТНПУ ім.В. Гнатюка

         
 

Популярний ВНЗ