Твір на тему: «Людина сама створює собі обличчя»

Тип матеріалу: 
Навчальний рівень: 

Ольхова Анна Вікторівна, учениця КУ "Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ступенів"  Пологівської районної ради Запорізької областіАвтор: Ольхова Анна Вікторівна,
учениця КУ "Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ступенів"
 Пологівської районної ради Запорізької області

 

Керівник: Кузьменко Ірина Володимирівна,
вчитель зарубіжної літератури
КУ "Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ступенів"
Пологівської районної ради Запорізької області

Всі ми хоча б раз у своєму житті чули такий вислів, що людина сама створює собі обличчя. Дійсно це досить актуальне, як на мою думку, твердження. Адже природа тільки наділяє нас по-своєму гарними рисами зовнішності , а далі вже справа за нами.

Маємо збагнути, що лише від НАС залежить, який матимемо вигляд, а точніше, як  постанемо в очах оточуючих. Тут вже генетика не допоможе. Пластичні операції та косметичні процедури  теж безсилі. Вони формують лише естетику, а як же ж все інше? Цього ж замало, щоб викликати інтерес у оточуючих. Виходить, потрібен ще й розум. Так, треба читати книги, розвиватися, навчатися, пізнавати щось нове, прагнути до своєї мети. Людина, яка хоче чогось досягнути, має в очах  іскорку, яка надає її обличчю особливої краси. А якщо немає жодних цілей, то навіть гарненьке личко не допоможе.

Чи буде смачним яблуко, всередині якого гниль? Звичайно, ні! Так само із людьми-не будуть привабливими ті, хто ніби ззовні  симпатичний, а от душа заздрісна, зла, підступна, і в якійсь мірі навіть також вражена гниллю, як те яблуко.

Щоб цього позбавитись, треба вибиратись зі звичного середовища і наполегливо працювати, аби досягти гармонії між красивою зовнішністю і внутрішнім світом. Бо обличчя — дзеркало. На ньому відбиваються наші думки, вчинки, мрії і якщо вони світлі, то і лице в такої людини гарне, а якщо побудовані на злі і заздрощах, про яку привабливість може йти річ?

Людина сама створює своє обличчя. Не природа і не спадковість, а саме МИ. Також не треба винити у всьому  вищі сили. Ліпше підіймайтеся і працюйте. Бо це не зробить ніхто, окрім вас.

Тому, якщо хочете привабливе обличчя-почніть працювати. Як відомо, праця-це завжди найдієвіший метод.

До публікації на сайті Освітнього порталу "Академія" приймаються нові авторські конспекти уроків; методичні розробки; сценарії виховних заходів; зразки шкільних творів та переказів, які відповідають новій навчальній програмі.

Нові матеріали

60 354 абітурієнти отримали рекомендації на бюджет. Що робити далі?
Українські виші отримають 100 млн грн на базове фінансування науки
Використання заводських матеріалів в курсовому проектуванні з дисципліни «Планування та організація діяльності підприємства». Методична розробка
Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич обговорила перспективи вищої освіти з тернопільськими педагогами
У МОН визначились з кандидатурою освітнього омбудсмена
За перший тиждень вступної кампанії абітурієнти створили майже 120 000 електронних кабінетів
Документи про середню освіту є дійсними без печатки школи, - роз'яснення МОН
Обсяги державного замовлення на підготовку фахівців у 2019 р.
Автору підручника з історії України рекомендували замінити термін російсько-українська війна на "гражданский конфликт"
Лілію Гриневич не пустили в школу

Популярний ВНЗ

Тернопільський національний педагогічний університет ім.В.Гнатюка

Буяк Богдан БогдановичРектор університету
доктор філософських наук,
професор Буяк Богдан Богданович