Твір на тему: «Людина сама створює собі обличчя»

Тип матеріалу: 
Навчальний рівень: 

Ольхова Анна Вікторівна, учениця КУ "Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ступенів"  Пологівської районної ради Запорізької областіАвтор: Ольхова Анна Вікторівна,
учениця КУ "Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ступенів"
 Пологівської районної ради Запорізької області

 

Керівник: Кузьменко Ірина Володимирівна,
вчитель зарубіжної літератури
КУ "Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ступенів"
Пологівської районної ради Запорізької області

Всі ми хоча б раз у своєму житті чули такий вислів, що людина сама створює собі обличчя. Дійсно це досить актуальне, як на мою думку, твердження. Адже природа тільки наділяє нас по-своєму гарними рисами зовнішності , а далі вже справа за нами.

Маємо збагнути, що лише від НАС залежить, який матимемо вигляд, а точніше, як  постанемо в очах оточуючих. Тут вже генетика не допоможе. Пластичні операції та косметичні процедури  теж безсилі. Вони формують лише естетику, а як же ж все інше? Цього ж замало, щоб викликати інтерес у оточуючих. Виходить, потрібен ще й розум. Так, треба читати книги, розвиватися, навчатися, пізнавати щось нове, прагнути до своєї мети. Людина, яка хоче чогось досягнути, має в очах  іскорку, яка надає її обличчю особливої краси. А якщо немає жодних цілей, то навіть гарненьке личко не допоможе.

Чи буде смачним яблуко, всередині якого гниль? Звичайно, ні! Так само із людьми-не будуть привабливими ті, хто ніби ззовні  симпатичний, а от душа заздрісна, зла, підступна, і в якійсь мірі навіть також вражена гниллю, як те яблуко.

Щоб цього позбавитись, треба вибиратись зі звичного середовища і наполегливо працювати, аби досягти гармонії між красивою зовнішністю і внутрішнім світом. Бо обличчя — дзеркало. На ньому відбиваються наші думки, вчинки, мрії і якщо вони світлі, то і лице в такої людини гарне, а якщо побудовані на злі і заздрощах, про яку привабливість може йти річ?

Людина сама створює своє обличчя. Не природа і не спадковість, а саме МИ. Також не треба винити у всьому  вищі сили. Ліпше підіймайтеся і працюйте. Бо це не зробить ніхто, окрім вас.

Тому, якщо хочете привабливе обличчя-почніть працювати. Як відомо, праця-це завжди найдієвіший метод.

До публікації на сайті Освітнього порталу "Академія" приймаються нові авторські конспекти уроків; методичні розробки; сценарії виховних заходів; зразки шкільних творів та переказів, які відповідають новій навчальній програмі.

Нові матеріали

Методи і форми роботи з розвитку творчих можливостей студентів на занятті з української літератури. Методична робота за творчістю Лесі Українки
Проект Закону "Про повну загальну середню освіту" вже на розгляді у ВР України: яких новацій чекати найближчим часом?
"За рік навчання я переконалася, що ТНПУ – університет високого рівня", - Тетяна Базилевська
Конспект уроку на тему: «Ефективне спілкування». Презентація
У 2019 р. виділять 200 млн грн на природничо-математичні кабінети у школах
Відома програма тестування вчителів для пілотної сертифікації
ДПА-2019 у 9 класі: поетапно про найголовніше
​​​​​​​На ЗНО-2019 зареєструвалося понад 185,5 тис учасників - а це близько половини від очікуваної кількості
Триває голосування за підручники для учнів 2-го класу НУШ
"Я дуже рада, що лише навчаюсь другий рік, тому що ці емоції переживу ще не один раз", - студентка ТНПУ ім.В.Гнатюка Олена Спяк про навчання в університеті

Популярний ВНЗ

Національний фармацевтичний університет у м.Харкові

ФАРМАЦІЯ СЬОГОДЕННЯ – ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПЕРЕД МАЙБУТНІМ
Ректор університету
Черних В. П. Черних
Валентин Петрович –