У тернопільський педуніверситет на фестиваль професій завітали Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич завітали на фестиваль професій у ТНПУ ім.В.Гнатюка24 вересня 2018 року в Тернопільському національному педагогічному університеті ім. В. Гнатюка відбувся Фестиваль професій «Гостини в ТНПУ». Такий  формат проведення Дня відкритих дверей виявився надзвичайно цікавим як для учнів, так для батьків, учителів та всіх охочих містян та гостей міста.

Презентації 10 факультетів і 50 спеціальностей, віртуальні екскурсії, робототехніка, 3-D моделювання, захопливі експерименти та цікаві досліди – все це приготували організатори для учасників та гостей дійства. Слід зазначити, що у такому форматі знайомство майбутніх вступників з університетом проходило вже вдруге.

Завітав на Фестиваль професій Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич. Гості відвідали всі локації факультетів, стали учасниками кількох експериментів та дослідів, поспілкувались із студентами, а також стали спікерами Клубу успішних людей ТНПУ. Ректор навчального закладу проф. Б.Б. Буяк вручив Прем’єр-міністру України «Посвідчення стейкхолдера ТНПУ». Практика зустрічей студентів з відомими людьми, науковцями, бізнесменами, людьми, які досягли визнання в тій чи іншій сфері діяльності і можуть поділитися своєю історією успіху є своєрідним мотиватором для молоді. В ТНПУ ім В.Гнатюка такі зустрічі проводяться регулярно, а спікери отримують іменні посвідчення стейкхолдерів університету.

Після  візиту в університет та зустрічі із студентською молоддю Володимир Гройсман у своїй ФБ-сторінці написав:

"Серед студентів Тернопільського національного педагогічного університету. Це один із найбільших навчальних закладів області – 10 різноманітних факультетів, майже 7 тисяч студентів. Вони називають себе «Клуб успішних людей». Хороша мотивація. Вона стимулює бути відповідальним, чесним, обирати самому і нікому не скаржитися, якщо зробив помилку.

Україні потрібна така молодь - талановита, досвідчена, в міру зухвала, допитлива, цікава, з різними навичками і поглядами. З ними непросто. Вони ставлять різкі питання і чекають на відверту відповідь.

Вони вже побачили і пережили немало злетів і падінь, адже зростають разом із країною. І це їм будувати наше майбутнє. З такими дітьми, я за нього спокійний!" 

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та ректор ТНПУ ім.В.Гнатюка Богдан Буяк на засіданні Клубу успішних людей ТНПУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман спілкується з студентами ТНПУ ім. В.Гнатюка

Засідання Клубу успішних людей ТНПУ

Студенти ТНПУ м.В.Гнатюка

Фестиваль професій "Гостини в ТНПУ": експерименти Фестиваль професій "Гостини в ТНПУ": експерименти

 

Нові матеріали

Урок позакласного читання «У світі  казки чарівної». Презентація
Всесвітня історія : підруч. для 8 класу загальноосвіт. навч. закладів / С. В. Д’ячков, С. Д. Литовченко. — Х. : Вид-во «Ранок», 2016. — 256 с. : іл.
Ідею інноваційного розвитку університету зможуть реалізувати за підтримки Британської ради студенти ТНПУ 
Обрано 22 членів НАЗЯВО
Поради щодо написання листа на ЗНО з іноземної мови
Лілія Гриневич розповіла, чи можна заставляти учнів прибирати в школі
Заплатити двічі: як звичайна бритва Gillette зробила переворот в світовій економіці
Англійська мова (8-й рік навчання) : підруч. для 8 класу загально освіт. навч. закл. / В. М. Буренко. — Х. : Вид-во «Ранок», 2016. — 240 с. : іл.
Запущено роботу веб-сервісу «Кабінет керівника закладу освіти» на порталі УЦОЯО
Географія : підруч. для 8-го кл. загальноосвіт. навч. закладів / П. О. Масляк, С. Л. Капіруліна. — Кам’янець-Подільський : Аксіома, 2016. — 304 с. : іл.

Популярний ВНЗ

Національний фармацевтичний університет у м.Харкові

ФАРМАЦІЯ СЬОГОДЕННЯ – ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПЕРЕД МАЙБУТНІМ
Ректор університету
Черних В. П. Черних
Валентин Петрович –