Використання заводських матеріалів в курсовому проектуванні з дисципліни «Планування та організація діяльності підприємства». Методична розробка

Навчальний рівень: 

Гнатишин Андрій Володимирович, викладач вищої категорії Бердичівського коледжу промисловості, економіки та праваГнатишин Андрій Володимирович,
викладач вищої категорії
Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права

 

 

 

Розробка призначена для коледжів.

Розглянута методика використання заводських матеріалів в курсовому проекті з дисципліни «Планування та організація діяльності підприємства». В основі лежить оптимізація виробничих процесів, порівняння фактичних та запланованих організаційно-управлінських заходів.

Ключові слова: оптимізація тривалості виробничого циклу, аналіз факторів впливу на техніко-економічні показники роботи виробничого цеху.

Актуальність питань:

Сучасні методи планування та організації виробничих процесів безпосередньо впливають на рівень продуктивності праці та рівень рентабельності виробництва.

Мета статті полягає у ознайомлені з сучасними підходами до курсового проектування з дисципліни «Планування та організація діяльності підприємства», які базуються на аналізі заводських матеріалів, на порівнянні планових та фактичних показників роботи виробничих цехів промислових підприємств.

В основі  ефективності практичного використання  знань з економічних дисциплін лежить  вміння  аналізувати і використовувати  планову та звітну документацію діючого промислового підприємства.

Завантажити методичну розробку

До публікації на сайті Освітнього порталу "Академія" приймаються нові авторські конспекти уроків; методичні розробки; сценарії виховних заходів; зразки шкільних творів та переказів, які відповідають новій навчальній програмі.

Нові матеріали

60 354 абітурієнти отримали рекомендації на бюджет. Що робити далі?
Українські виші отримають 100 млн грн на базове фінансування науки
Використання заводських матеріалів в курсовому проектуванні з дисципліни «Планування та організація діяльності підприємства». Методична розробка
Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич обговорила перспективи вищої освіти з тернопільськими педагогами
У МОН визначились з кандидатурою освітнього омбудсмена
За перший тиждень вступної кампанії абітурієнти створили майже 120 000 електронних кабінетів
Документи про середню освіту є дійсними без печатки школи, - роз'яснення МОН
Обсяги державного замовлення на підготовку фахівців у 2019 р.
Автору підручника з історії України рекомендували замінити термін російсько-українська війна на "гражданский конфликт"
Лілію Гриневич не пустили в школу

Популярний ВНЗ

Тернопільський національний педагогічний університет ім.В.Гнатюка

Буяк Богдан БогдановичРектор університету
доктор філософських наук,
професор Буяк Богдан Богданович