Використання заводських матеріалів в курсовому проектуванні з дисципліни «Планування та організація діяльності підприємства». Методична розробка

Навчальний рівень: 

Гнатишин Андрій Володимирович, викладач вищої категорії Бердичівського коледжу промисловості, економіки та праваГнатишин Андрій Володимирович,
викладач вищої категорії
Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права

 

 

 

Розробка призначена для коледжів.

Розглянута методика використання заводських матеріалів в курсовому проекті з дисципліни «Планування та організація діяльності підприємства». В основі лежить оптимізація виробничих процесів, порівняння фактичних та запланованих організаційно-управлінських заходів.

Ключові слова: оптимізація тривалості виробничого циклу, аналіз факторів впливу на техніко-економічні показники роботи виробничого цеху.

Актуальність питань:

Сучасні методи планування та організації виробничих процесів безпосередньо впливають на рівень продуктивності праці та рівень рентабельності виробництва.

Мета статті полягає у ознайомлені з сучасними підходами до курсового проектування з дисципліни «Планування та організація діяльності підприємства», які базуються на аналізі заводських матеріалів, на порівнянні планових та фактичних показників роботи виробничих цехів промислових підприємств.

В основі  ефективності практичного використання  знань з економічних дисциплін лежить  вміння  аналізувати і використовувати  планову та звітну документацію діючого промислового підприємства.

Завантажити методичну розробку

До публікації на сайті Освітнього порталу "Академія" приймаються нові авторські конспекти уроків; методичні розробки; сценарії виховних заходів; зразки шкільних творів та переказів, які відповідають новій навчальній програмі.

Популярний ВНЗ

Київський національний університет ім. Т. Шевченка

Ректор університету 
Губерський
Леонід Васильович -