"Я дуже рада, що лише навчаюсь другий рік, тому що ці емоції переживу ще не один раз", - студентка ТНПУ ім.В.Гнатюка Олена Спяк про навчання в університеті

Студенти інженерно-педагогічного факультету ТНПУ ім.В.ГнатюкаЯк тільки ступаєш на територію університету – розумієш, що твоє доросле життя розпочалось. Адже навчання у ньому – це твій перший свідомий вибір, коли твоє хобі стає твоєю "роботою".
Навчання в університеті – те, чого я боялась, напевно, найбільше. Нові люди, викладачі, новий заклад, нові правила. Боялась того, що обрала не той університет та спеціальність. Один із страхів – загубитись та не знайти своєї аудиторії. Пам’ятаю, як у паніці писала татові, щоб мене забрали додому. Так пройшов мій перший місяць навчання. Та все по-малу змінювалось: предмети  все більше подобались, зав’язувались нові стосунки, я знаходила друзів та освоювалась у новому закладі.

Обравши ТНПУ, не пожаліла. Саме тут, я переконалась, що обрала бажану професію. Навчання проходить непомітно, легко та насичено. За півтора року тут відбулось безліч подій.
Найпершою з них була «Посвята в першокурсники», про яку я не раз чула від студентів старших курсів, котрі відгукувались про неї, як про найважливішу подію в житті. І вони не помилились. На нас чекали різноманітні квести, спортивні змагання, пейнтбол, родзинкою став КВК, на якому групи показали свою акторську майстерність та почуття гумору. Після концерту усі грілись біля величезної ватри, де зібрались як студенти, так і викладачі. Тоді я зрозуміла, що інженерно-педагогічний факультет – одна дружня сім’я.

Ще одним яскравим спогадом є тиждень гуртожитків. Час, коли студенти демонструють свою акуратність. Проте в цей тиждень перевіряється не лише чистота, адже проводяться спортивні змагання, змагання із “Contra Strike”, «Що?Де?Коли?» та улюблений КВК, в якому беруть участь навіть вахтери гуртожитків. Спостерігаючи за цим дійством, просто мрієш переїхати в гуртожиток.
В такій заметілі подій студенти не забувають про навчання. Про це свідчить чимала дошка найкращих студентів. Та й навчання проходить дуже цікаво та насичено. Адже викладачі подають актуальну інформацію і немає нічого застарілого.

Закінчення навчального року завершується днем Факультету, до якого готуються не один тиждень й викладачі, і студенти. Безліч концертів, змагань, які не дадуть засумувати. Також в цей день найкращих студентів нагороджують грамотами та призами. Вечір закінчується феєричною дискотекою, де збираються усі курси.
Я дуже рада, що лише навчаюсь другий рік, тому що ці емоції переживу ще не один раз. І дуже не хочеться прощатись із своїми викладачами та студентами, які стали мені справжніми друзями.

Студенти інженерно-педагогічного факультету ТНПУ ім.В.Гнатюка

 

Популярний ВНЗ