"Я пишаюсь своїм університетом", - студентка ТНПУ Шандригось Анастасія

Студентка факультету філології і журналістики ТНПУ Шандригось Анастасія
Карантин вніс свої корективи не лише у звичне буденне життя містян, а й студентів, викладачів, учнів, проте ми пристосувались до цих умов та навчились жити по-новому. Тепер кожен з нас ще більше дбає про особисту безпеку. Тепер ранок починається не із пар у лекційних аудиторіях, а у дистанційному центрі «Moodle» та різноманітних веб-програм: «ZOOM», «GOOGLE MEET», «BIGBLUEBUTTON». Тепер ми освоїли ще більше можливостей в інтернеті, звичайно з допомогою наших викладачів, які завжди йдуть назустріч студентові та готові допомогти.

Протягом карантину в університеті провели безліч цікавих конкурсів, на офіційній сторінці нашого університету в «Інстаграмі» та «Фейсбуці» ми гучно , хоч і дистанційно, відсвяткували 80-річний ювілей. Щиро радію, що багато студентів долучилися і поділилися світлинами та розповідями про наше яскраве студентське навчання у ТНПУ ім. Володимира Гнатюка, що зігріло душу кожного під час такого важкого періоду. Ще на сторінці кожен може почерпнути дозу мотивації, яку можна знайти під хештегом #Секрети_мотивації_від_ТНПУ.

Багато охочих брали участь у челенджах, які не лише пропонують нам активісти вишу, але й викладачі та студенти. Наприклад, на моєму факультеті філології та журналістики студенти групи ЖУР-1 спільно із куратором Синоруб Галиною Петрівною запустили челендж «Ви працюєте, щоб ми жили», у якому подякували лікарям, місцевим органам влади, працівникам заводів та підприємствам, волонтерам, продавцям, соціальним працівникам та усім, хто захищає наше здоров’я.Заняття онлайн ТНПУ

Важливим є те, що на засіданні вченої ради університету було прийнято рішення про створення Фонду протидії пандемії коронавірусу ТНПУ. На інженерно-педагогічному факультеті налагодили 3D- друк захисних щитків та перехідників до апаратів штучної вентиляції легень і пошиття індивідуальних масок. Ми змогли допомогти потребуючим у такий нелегкий час, а саме напередодні Великодніх свят зібрали кошики та привітали із прийдешніми святами студентів-іноземців, дітей-сиріт та ветеранів університету.

Керівництво університету дбає про якісну самоосвіту студентів на міжнародному рівні. Саме тому ТНПУ отримав безкоштовний доступ до платформи онлайн-курсів Coursera в рамках проєкту Coursera for Campus. Кожен охочий може обрати онлайн-курс з будь-якої галузі та отримати нові знання.

Варто зазначити, що дистанційно ми пристосувались не лише до якісного вивчення навчального матеріалу, але й просто веселились, підтримуючи традиції, які плекаємо з року в рік і які залюбки підтримує ректор Богдан Богданович Буяк.

Кожного року традицією ТНПУ був фестиваль професій «Гостини в ТНПУ», під час якого дружньо об’єднувались студенти та викладачі, демонструючи знання та застосування їх на практиці. Цьогоріч ми знову зустрілись у цій невимушеній обстановці, але онлайн. За допомогою соціальних мереж студенти знову об’єднаються і доведуть, що ми найкращі!

ТНПУ – велика і дружня сім’я, яка радо прийме кожного. Пишаюсь, що у моєму університеті приділяється велика увага вихованню свідомих людей, які здатні допомогти у складний час. Разом ми зможемо більше, тому, об’єднавшись, подолаємо усі труднощі.

Студентка 3 курсу
факультету філології і журналістики ТНПУ імені В.Гнатюка
Анастасія Шандригось

Популярний ВНЗ