За кордоном українські школи відсвяткували закінчення навчального року

За кордоном українські  школи відсвяткували закінчення навчального рокуГолова ГО «Українська родина» в Анталії Віта Михайлова та керівництво української суботньої школи в Стамбулі   повідомили у соціальній мережі Facebook про те, що українські суботні школи, які діють в Анталії і Стамбулі, відсвяткували закінчення навчального року

«Для школярів сьогоднішній дзвінок – це старт літніх канікул. Тож бажаємо учням добре і змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу на-вчання. Впевнені, що, повернувшись восени за шкільні парти, вам буде про що розповісти друзям та вчителям», - написала Віта Михайлова.

«Щиро дякуємо батькам і діткам за чудову атмосферу,яка панувала в нашій школі протягом навчального року. Бажаємо вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання… Наші любі дітки, до зустрічі в Українському літньому дитячому таборі», - написала викладачка школи в Стамбулі Тетяна Феджан-Баштепе у соцмережі.
Як відомо, минулого тижня школярі Міжнародного ліцею ім. Тараса Шевченка у Стамбулі відзначили свято останнього дзвоника і отримали свідоцтва і атестати державного зразка Міжнародної української школи (МУШ).
Окрім того, останній дзвоник продзвенів і у багатьох українських школах міста Чикаго та інших містах штату Іллінойс.
Вітаємо маленьких патріотів! Бережіть у своїх серцях  любов до України!

За кордоном українські  школи відсвяткували закінчення навчального року

Першоджерело

Популярний ВНЗ

Тернопільський національний педагогічний університет ім.В.Гнатюка

Буяк Богдан БогдановичРектор університету
доктор філософських наук,
професор Буяк Богдан Богданович