За кордоном українські школи відсвяткували закінчення навчального року

За кордоном українські  школи відсвяткували закінчення навчального рокуГолова ГО «Українська родина» в Анталії Віта Михайлова та керівництво української суботньої школи в Стамбулі   повідомили у соціальній мережі Facebook про те, що українські суботні школи, які діють в Анталії і Стамбулі, відсвяткували закінчення навчального року

«Для школярів сьогоднішній дзвінок – це старт літніх канікул. Тож бажаємо учням добре і змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу на-вчання. Впевнені, що, повернувшись восени за шкільні парти, вам буде про що розповісти друзям та вчителям», - написала Віта Михайлова.

«Щиро дякуємо батькам і діткам за чудову атмосферу,яка панувала в нашій школі протягом навчального року. Бажаємо вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання… Наші любі дітки, до зустрічі в Українському літньому дитячому таборі», - написала викладачка школи в Стамбулі Тетяна Феджан-Баштепе у соцмережі.
Як відомо, минулого тижня школярі Міжнародного ліцею ім. Тараса Шевченка у Стамбулі відзначили свято останнього дзвоника і отримали свідоцтва і атестати державного зразка Міжнародної української школи (МУШ).
Окрім того, останній дзвоник продзвенів і у багатьох українських школах міста Чикаго та інших містах штату Іллінойс.
Вітаємо маленьких патріотів! Бережіть у своїх серцях  любов до України!

За кордоном українські  школи відсвяткували закінчення навчального року

Першоджерело

Популярний ВНЗ