Компанія Epson 10 років поспіль утримує лідерство на українському ринку проекторів

Компанія Epson 10 років поспіль утримує лідерство на українському ринку проекторів

За результатами 3 кварталів 2018 року, компанія продовжує утримувати лідерство на ринку проекторів з часткою 31% в штучному вираженні та 37% в грошовому вираженні. Згідно з результатами дослідження аналітичного агентства Future Source Ukraine, компанія Epson займає перше місце з продажу проекторів на ринку України 10 років поспіль. 

Зберігати лідерство компанії Epson вдається завдяки високому рівню попиту на проектори в сфері освіти та в корпоративному секторі. У цьому році 25% від всіх продажів проекторів Epson в Україні забезпечують продажі в сегменті освіти. Активно використовують можливості проекційного обладнання сучасні підприємці, облаштовуючи конференц-зали та переговорні кімнати. Попитом також користуються високопрофесійні проектори для великих приміщень і нестандартних інсталяцій (сцени, театри, світлові шоу, музеї), та проектори для професійних домашніх кінотеатрів.

Олександр Думанський, менеджер з розвитку проекційного бізнесу представництва «Epson Europe B.V.» в Україні, зазначає: «Ключовими зростаючими сегментами на ринку проекційного обладнання залишаються освіта та бізнес. Можу констатувати стрімке зростання уваги до проекційного обладнання в сфері освіти протягом останніх 3 років. Це пов'язано з активною стадією впровадження реформи системи освіти в Україні. Компанія Epson пропонує високонадійні та якісні проектори на базі безпечної для зору технології 3LCD, завдяки чому такі проектори оптимально підходять для використання в навчальних закладах, конференц залах та переговорних кімнатах. Щорічно компанія випускає близько 40 нових моделей проекторів, які стають легшими, яскравішими, більш функціональними та доступнішими за ціною».

Починаючи з 2001 року компанія Epson також зберігає абсолютне лідерство на світовому ринку проекторів. Такий успіх компанії забезпечують безперервні інвестиції в дослідження і наукові розробки. Компанія входить в ТОП-100 найбільш високотехнологічних компаній світу.

Олександр Думанський також підкреслив головні тенденції, які, на його думку, будуть актуальними на світовому ринку проекторів в 2019 році. Популярністю будуть користуватися моделі, обладнанні максимальною кількістю бездротових технологій, для зручності підключення та сумісності з ПК, ноутбуками, смартфонами та планшетами. Також прогнозується поступове витіснення лампових проекторів, більш прогресивними моделями з лазерним джерелом світла. Термін служби лазерного джерела світла в рази вище, ніж у ламп, що забезпечує більш тривалий термін служби проектора без додаткових витрат на обслуговування. Проекційні технології продовжать використовувати в сфері масштабних візуалізацій на будь-яких поверхнях, створюючи неповторні вуличні та інтер’єрі інсталяції. У цьому сегменті очікується розширення модельного ряду проекторів з високою яскравістю, а також запуск спеціалізованих моделей з реальним 4К розширенням.

Довідка «Epson Europe B.V.» в Україні

Компанія Epson здійснює діяльність на території України з 19 липня 2005 року. Список продукції, що постачається в Україну, включає принтери, багатофункціональні пристрої друку, витратні матеріали до них, планшетні і потокові сканери, мультимедійні проектори, документ-камери і окуляри доповненої реальності. За роки роботи компанія Epson зайняла і успішно утримує лідерські позиції на українському ринку проекторів і пристроїв струменевого друку. 

Проектори Epson. Фото 1

Проектори Epson. Фото 2

Проектори Epson. Фото 3

Популярний ВНЗ

Тернопільський національний педагогічний університет ім.В.Гнатюка

Буяк Богдан БогдановичРектор університету
доктор філософських наук,
професор Буяк Богдан Богданович