Понад 200 спортсменів завітали до шкіл, щоб поговорити з учнями про здоровий спосіб життя

Понад 200 спортсменів завітали до шкіл, щоб поговорити з учнями про здоровий спосіб життя

15-30 листопада у дев’ятнадцяти областях проходив конкурс «Запроси спортсмена у школу» в рамках програми «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів». Спортсмени зустрілись зі школярами, щоб розповісти про здоровий спосіб життя, різноманітні види спорту та власним прикладом надихнути школярів до фізичної активності. 

Мета конкурсу – заохотити учнів займатись спортом і відповідально ставитися до свого здоров’я. Організатори вирішили зробити це через позитивні приклади і живе спілкування з відомими спортсменами, олімпійцями. 
У конкурсі взяли участь 187 шкіл, в яких навчаються понад 57 тис. учнів з 19 регіонів України. Разом навчальні заклади провели більш як 270 годин активностей. Це були інтерв'ю, майстер-класи, змагання, квести, флешмоби, ток-шоу. Було залучено 204 спортсмена, серед яких також – олімпійські чемпіони.

«Дуже приємно, що діти підготувались до зустрічі. Вони показали, що на уроках фізкультури не байдикують, а працюють над своєю фізичною підготовкою. Також більшість з них займається спортом поза школою, тому ми сподіваємось, що змогли їх надихнути до нових перемог», – сказала Христина Опьола-Подгрушна, майстер спорту України, учасниця зимових Олімпійських ігор у Ліллехаммері. 

До лідерів увійшли Криворізька загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ст. №4 та Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 52, а перемогу у конкурсі здобув Новороздільський НВК ім. В. Труша. 

«Учні нашої школи самі запропонували чемпіонкам провести інтерактивний урок і дуже ретельно готувалися до нього. Вони вивчали історію олімпійського руху, дізналися багато фактів про різні види спорту, навіть розробили дизайн та власноруч розмалювали футболки, які подарували гостям», – прокоментувала вчителька Новороздільського НВК ім. В. Труша Лариса Чопак.

Фіналісти будуть відзначені дипломами, а переможець матиме змогу обрати спортивний інвентар для свого навчального закладу на суму 8 тис. грн.

Попереду на учасників Програми чекають активності з популяризації раціонального харчування, а також сприятливої організації простору. 

Місія Healthy Schools – сприяти здоровому способу життя серед дітей шкільного віку. Організатори проекту ставлять перед собою кілька завдань. По-перше, поширювати знання про здоровий спосіб життя, зокрема про його специфічні і маловідомі аспекти. По-друге, прищепити дітям звичку до раціонального харчування і активно-спортивного дозвілля. 

Довідка 

Програма «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» -  унікальна соціальна програма, яка реалізується  Центром «Розвиток КСВ» за підтримки Mondelēz International Foundation. Програма має на меті сприяти розвитку здорового харчування, фізичних активностей та свідомого ставлення до власного здоров’я у понад 500 школах, залучивши 17 500 дітей по всій Україні протягом трьох років. Програми Mondelēz International Foundation впроваджені цього року у 10 країнах світу.

Фонд Mondelēz International Foundation 

Mondelēz International Foundation: транслітерація «Монделіс інтернешнл фаундейшн», переклад – «Міжнародний фонд Монделіс»

Mondelēz International Foundation є міжнародною філантропною організацією Mondelēz International. Фонд сфокусований на трьох напрямках діяльності: інвестування в програми, що сприяють здоровому способу життя в громадах з найвищим ризиком та по всьому світу; надання гуманітарної допомоги через грошові кошти та продукцію під час стихійних лих; і заохочення та надихання колег інвестувати свої навички та таланти, щоб допомагати нашим місцевим громадам. Фонд Mondelēz International Foundation підтримує зобов'язання компанії Mondelēz International щодо впливу на зростання у чотирьох ключових сферах, в яких компанія може найбільше впливати на людей та планету: підтримка локальних громад, сталий розвиток, здорове харчування та безпека. 

Новороздільський НВК. Фото 1

Новороздільський НВК. Фото 2

Популярний ВНЗ

Тернопільський національний педагогічний університет ім.В.Гнатюка

Буяк Богдан БогдановичРектор університету
доктор філософських наук,
професор Буяк Богдан Богданович