Уряд Сінгапуру зобов`язав Facebook відмітити повідомлення як FAKE

Уряд Сінгапуру зобов`язав Facebook відмітити повідомлення як FAKE

Соцмережа Facebook виправила допис одного з користувачів на вимогу уряду Сінгапуру. У Facebook сподіваються, що така практика не становить загрозу свободі слова, - повідомляє DW,

Уряд Сінгапуру зобов'язав соціальну мережу Facebook внести корективи до допису одного з користувачів цієї соціальної мережі, у якому, на думку влади країни, міститься неправдива інформація.

Як повідомили у Facebook у суботу, 30 листопада, вони змушені були вдатися до такого кроку після відповідного звернення уряду країни. "Facebook за законом зобов'язаний повідомити вам, що уряд Сінгапуру стверджує, що цей пост містить неправдиву інформацію", - повідомлення такого змісту було додане адміністрацією соцмережі під постом користувача від 23 листопада. При цьому жодні виправлення у сам допис не вносилися. Також це повідомлення відображається лише для деяких користувачів Facebook.

Можливість звернутися до соцмереж з вимогою виправляти дописи користувачів передбачає ухвалений у Сінгапурі раніше закон про боротьбу з фейковими новинами, який нещодавно набув чинності. У Facebook висловили сподівання, що цей закон не впливатиме негативно на свободу слова у Сінгапурі, а його імплементація буде "зваженою і прозорою".

Популярний ВНЗ

Тернопільський національний педагогічний університет ім.В.Гнатюка

Буяк Богдан БогдановичРектор університету
доктор філософських наук,
професор Буяк Богдан Богданович